Gudras lietas - veiksmīgi risinājumi.
http://www.msc.lv - Ofisu datoru apkalpošana, programmu nodrošinājums mācību iestādēm un biznesam
tal:  (+371) 29213386
e-mail:
Latviešu datoru remonts Русский datoru remonts English datoru remonts

Informāciju sistēma mācību iestādēm MS Nexus

Informāciju sistēma mācību iestādēm MS Nexus

Sistēma MS Nexus ir speciāli izstrādāta Latvijas mācību iestādē, pastāvīgi strādā un attīstās no 1999.gada.

Sistēma veido vienotu informāciju telpu mācību iestādē, automatizē informāciju plūsmas un mācību procesa dokumentu apgrozību.

Atļauj maksimāli vienkāršot tādas darbietilpīgas operācijas kā studentu pārcelšana, parādnieku atskaitīšana, sakopotas statistikas saņemšana, sekmju kontrole, dažādas atskaites, utt., efektīvi un ērtā formā saņemt pilno informāciju par studentu vai visai iestādei kopumā.

Kā arī jūs saņemsiet savās rokas efektīvo finansu datu pārvaldīšanas instrumentu. Tai skaitā analītiskas atskaites augstākajai vadībai, informatīvas atskaites studentiem un finansiālas atskaite grāmatvedībai.

Ielādēt prezentāciju (2,09Mb)


Sistēma efektīvi risina mācību iestādes pārvaldīšanas uzdevumus, tāpēc, ka attīstījās reālo apstākļu procesā no 1999.gada, un pateicoties tam ir spējīga nozīmīgi atvieglot darbinieku darbu un paātrināt dažādu informāciju saņemšanu augstākai vadībai.

Sistēma ir paredzēta izmantošanai vidējās un augstākajās mācību iestādēs (koledžas, augstskolas, institūti) ar studentu skaitu līdz 4000. Bet ir iespēja pielietot to arī citas mācību iestādēs.

............................................................................................
Developed by . Copyright © 2007-2017, All right reserved.


Datoru serviss un apkalpošana, IT pakalpojumi, datoru remonts un modernizācija, IT struktūras izstrādei, datoru pakalpojumi, tīklu instalācijas darbus, tīklu administrēšana, servisa darba, Datortehnikas apkalpošana, biroju tehnikas remontu juridiskām un privātpersonām, datortehnikas meistar, servisa centrs, garantijas,IT tehnisku risinājumu sagatavošanu, printeru kasetņu atjaunošanu un uzpildi, jaunas datortehnikas un programmatūras iegādi, un to licencēšanu.

Top Site Statistika - TopSite.lv Rambler's Top100 Latvijas Reitingi