Gudras lietas - veiksmīgi risinājumi.
http://www.msc.lv - Ofisu datoru apkalpošana, programmu nodrošinājums mācību iestādēm un biznesam
tal:  (+371) 29213386
e-mail:
Latviešu datoru remonts Русский datoru remonts English datoru remonts

Datoru apkalpošana, IT autsorsing

IT outsourcing

Mūsdienas apstākļos praktiski visas kompānijas izmanto datortehniku. Veikt visu darba stacijas funkcionālo nodrošinājumu, lokālo tīklu nodrošinājumu, kā arī ofisa tehnikas reorganizāciju, datoru parka modernizāciju un paplašināšanu, ofisa darbiniekiem nav par spēkiem. Bet turēt atsevišķu štata vienību datoru apkalpošanai ne vienmēr mērķtiecīgi. Mēs piedāvājam visefektīvāko metodi - IT outsourcing.

IT outsourcing - kompānijas darbības optimizācijas veids viena priekšmeta koncentrēšanas rezultātā un profila funkcijas nodošana par vadību, administrēšanu un IT-infrastruktūras apkalpošanu ārējām specializētām kompānijām.

Autsorsinga princips: «atstāju sevi tikai tas, kas varu darīt labāk nekā citi, atdevu ārējām izpildītājām tas, kas viņš dara labāk nekā citi».


Autsorsinga priekšrocības:

  • Līdzekļu ekonomija. Autsorsinga pakalpojumu cena ir zemāka, nekā personīgas struktūras izveidošana. No darbinieku algām Jums ir jāatskaita nodokļus, bet autsorsera pakalpojumu cena ir Jūsu patēriņš un samazina nodokļu ieturēšanas sistēmu;
  • Laika ekonomija. Darbinieku izvēle – neparasts uzdevums, kuram ir nepieciešami laiks un līdzekļi. Viss nepieciešamais mums jau ir;
  • Darba vietu ekonomija. Personīgas struktūras izveidošana prasa papildus ofisa platību, orgtehniku, kancelejas preces, licenzētas programmas utt.;
  • Nepārtraukts darbs. Jūsu darbiniekiem ir nepieciešams ikgadējais atvaļinājums, slimības lapa. Firma-autsorsers strādā nepārtraukti;
  • Garantētā kvalitāte. Firma-autsorsers tas ir IT speciālisti, kuriem ir milzīga pieredze analoģisko projektu izveidošanai.

Mēs realizējām pilnus darba ciklus kompānijas datorsistēmas apkalpošanai – no optimālās konfigurācijas izstrādāšanas, darbaspējas atbalstīšanas līdz programmatūras kļūmes likvidēšanai aparatūrā vai datorsistēmas programmas daļās. Katrām klientam mēs piedāvājām optimālu risinājumu kompānijas IT-infrastruktūras efektīvajām nodrošinājumam.

Lai nodrošinātu stabilu IT-infrastruktūras darbu mēs piedāvājam noslēgt ar mums līgumu uz pastāvīgu datortehnikas abonenta nodrošinājumu, un mēs ne tikai paņemsim uz sevi rūpēšanu par Jūsu datoriem, tīklu un ofisa iekārtu, bet arī būsim Jūsu IT nodaļa.

Kā arī piedāvājam vienreizējus izbraukumus. Bet rekomendējam padomāt par Jūsu IT-infrastruktūras stāvokli laicīgi, bet neizmantot ekstremālas glābšanas pasākumus.

............................................................................................
Developed by . Copyright © 2007-2017, All right reserved.


Datoru serviss un apkalpošana, IT pakalpojumi, datoru remonts un modernizācija, IT struktūras izstrādei, datoru pakalpojumi, tīklu instalācijas darbus, tīklu administrēšana, servisa darba, Datortehnikas apkalpošana, biroju tehnikas remontu juridiskām un privātpersonām, datortehnikas meistar, servisa centrs, garantijas,IT tehnisku risinājumu sagatavošanu, printeru kasetņu atjaunošanu un uzpildi, jaunas datortehnikas un programmatūras iegādi, un to licencēšanu.

Top Site Statistika - TopSite.lv Rambler's Top100 Latvijas Reitingi