Gudras lietas - veiksmīgi risinājumi.
http://www.msc.lv - Ofisu datoru apkalpošana, programmu nodrošinājums mācību iestādēm un biznesam
tal:  (+371) 29213386
e-mail:
Latviešu datoru remonts Русский datoru remonts English datoru remonts

Mājas lapu izstrāde

Web-dizains, mājas lapu izveidošana un izstrāde


Mūsdienas laikos informācijas izvietošana par savu produktu Internetā kļuva par normu. Daudzie potenciālie klienti produktu meklēšanai Internetā izmanto Google, Yahoo, Yandex, Sietes, Internet.lv un citas Interneta katalogus.

Pat neliela Internet lapa-vizītkarte tās ne tikai firmas sēja, bet arī skatlogs, un reklāma, un dokumentācija, un tas ir viss, kas neprasa lielus ieguldījumus, kā arī ir informācijas tieša piegāde uz potenciāla klienta mājām.

Jums ir nepieciešama personīga Internet lapa, bet Jūs esat speciālists citā jomā un Jums nav laika izprast Internet lapas izveidošanas un lapas izvietošanas tehnoloģijas. Jums nav ne jausmas, kā jāizskatās Jūsu biznesa web dizainam. Mēs izstrādāsim pilnu web projektu, saskaņojot tas ar Jūsu prasībām. No dizaina variantiem un koncepcijas izstrādāšanas, līdz gatavas Internet lapas izvietošanu Internetā un tālākas atbalstīšanas (apkalpošanas).

Jums ir dizaina koncepcija vai gatavs makets, mēs realizēsim Jūsu vēlēšanas jau gatavā Internet lapā. Izstrādāšanas laikā mēs maksimāli precīzi realizēsim Jūsu idejas.

Jums ir gatava Internet lapa, bet Jūs gribat tās pilnveidot vai papildināt Vadības Sistēmas saturu (CMS) utt., mēs pārprogrammēsim lapu pamatojoties uz uzlikta uzdevuma.

Jūsu Internet lapai ir zema apmeklēšana un lapai nav gaidītās klientu plūsmas, iespējams ir nepieciešams veikt meklēšanas optimizāciju (SEO), mēs piedāvāsim risinājumu tajā virzienā.

Mūsu izstrādātas Internet lapas ir ērtākas apmeklētājiem, atspoguļojas populāros brauzeros (Internet Explorer, Netscape, Opera, Firfox, Safari), optimizētas ekrāna pamatizmēriem (1024х768, 1280х800, 1280х1024), un struktūra ir optimizēta pamatmeklēšanas sistēmām (Google, Yahoo, Yandex).

Cenas sākot no 120.00 EUR.


Valid HTML 4.01 Transitional
downtime checker
............................................................................................
Developed by . Copyright © 2007-2017, All right reserved.


Mājas lapu izstrāde izvietošana WEB dizains IT risinājumi pakalpojumi speciālists Datoru tehniskais serviss on-line lietotāju atbalstīšana palīdzība klientam,IT tehnisku risinājumu sagatavošanu, printeru kasetņu atjaunošanu un uzpildi, jaunas datortehnikas un programmatūras iegādi, Internet lapa, Dināmiskā Internet lapa, Internet lapas izvietošana (hosting), Foruma iestādīšana

Top Site Statistika - TopSite.lv Rambler's Top100 Latvijas Reitingi